Розкласти на множники квадратний тричлен х^2+23 х+90

+2
Ответы (1)
  1. 17 сентября, 16:03
    0
    х²+23 х+90=х²+18 х+5 х+90=х (х+18) + 5 (х+18) = (х+18) (х+5)