Розкласти квадратний тричлен - х2+3 х+4

+2
Ответы (1)
  1. 17 мая, 14:16
    0
    X^2-3x-4=0

    D=9+16=25

    X1; 2 = (3+-5) / 2=4; -1

    (x-4) (x+1)