Розкласти на множники квадратний тричлен: 3 х2-11 х+6

+5
Ответы (1)
  1. 2 июля, 03:30
    0
    Д=121-4•6•3=121-72=49;

    х = (11-7) / 6=2/3

    х = (11+7) / 6=3

    3 х^2-11 х+6=3 (х-2/3) (х-3) = (3 х-2) (х-3)