як розкласти цей вираз на множники: а (3 х-у) + b (y-3x) = (3x-y) (a+b)

+2
Ответы (2)
  1. 5 июня, 08:07
    0
    а (3 х-у) + b (y-3x) = а (3 х-у) - b (3 х-у) = (а-b) (3x-y)
  2. 5 июня, 09:25
    0
    а (3 х-у) + b (y-3x) = а (3 х-у) - b (3x-y) = (3x-y) (a-b)