Розкласти на множники х³+2 х²-3

+4
Ответы (1)
  1. 14 августа, 05:09
    0
    Х³+2 х²-3=Х³ - Х ²+3 х²-3 = (Х ³-Х ²) + (3 х²-3) = Х ² (Х-1) + 3 (Х ²-1) =

    =Х ² (Х-1) + 3 (Х-1) (Х+1) = (Х-1) (Х ²+3 х+3)