Решите уравнение

(4,5y+9) - (6,2-3,1y) = 7,2y+2,8

+1
Ответы (2)
  1. 16 февраля, 21:35
    0
    4.5 у+9-6.2+3.1 у=7.2 у+2.8

    7.6 у+2.8=7.2 у+2.8

    0.4 у=0

    у=0
  2. 16 февраля, 22:26
    0
    (4,5y+9) - (6,2-3,1y) = 7,2y+2,8

    4,5y+9-6,2+3,1y=7,2y+2,8

    7,6y+2,8=7,2y+2,8

    0,4y=0

    y=0