Система 2 х-3y=-12 x+2y=1

+1
Ответы (1)
  1. 1 августа, 19:50
    0
    2 х-3 у=-12

    х+у=1

    2 х=3 у-12

    х=1,5 у-6

    1,5 у-6+у=1

    2,5 у=7

    у=7:2,5

    у=2,8

    х=1,5 у-6

    х=1,5*2,8-6

    х=-1,8

    Ответ: (-1,8; 2,8)