Решите уравнение:

ж) х-2 х+3=7

з) 2 х-4 х-1=2

и) 3 х-5=х

м) 3 х+2=5 х-7

Л) 12 х+4=3 (4 х-2)

+4
Ответы (2)
  1. 15 сентября, 18:09
    0
    ж) х-2 х=7-3

    1 х=4:1

    х=4

    з) 2 х-4 х=2+1

    -2 х=3: (-2)

    х=-1,5

    и) 3 х+х=5

    4 х=5:4

    х=1,5

    м) 3 х-5 х=-7-2

    -2 х=-9: (-2)

    х=4,5

    л) 12 х+4=12 х-6

    12 х-12 х=-6-4

    0 х=-10:0

    х=о
  2. 15 сентября, 18:50
    0
    1) x-2x+3=7

    -x+3=7

    -x=7-3

    -x=4

    x=-4

    2) 2x-4x-1=2

    -2x-1=2

    -2x=2+1

    -2x=3

    -x=1,5

    x=-1,5

    3) 3x-5=x

    3x-5-x=0

    2x-5=0

    2x=5

    x=2,5

    4) 3x+2=5x-7

    3x+2-5x+7=0

    9-2x=0

    2x=9

    x=4,5

    5) 12x+4=3 (4x+2)

    12x+4=12x-3

    12x+4-12x-6=0

    0x+10=0

    x-=нет корней