Решите уравнение:

(4 у-5) (3 у-1) - (2 у-7) (6 у+7) + 54=0

+2
Ответы (1)
  1. 16 ноября, 12:15
    0
    12^2-4y-15y+5-12y^2-14y+42y+49+54=0

    -4y-15y-14y+42y=-49-54-5

    9y=-108

    y=-108/9

    y=-12