Розвяжить систему

y-xy+3x=-3

2y+xy-x=2

+1
Ответы (1)
  1. 13 мая, 13:15
    0
    У-ху+3 х=-3

    у-ху+3 х+3 = (у-ху) + (3 х+3) = у (1-х) + 3 (х+1) = у (1-х) + 3 (1+х) = (у+3) * (1-х^2)

    2 у+ху-х-2=0

    (ху-х) + (2 у-2) = х (у-1) + 2 (у-1) = (х+2) * (у-1)