Розвяжить систему ривнянь х-3 у=4 ху-6 у=1

+2
Ответы (1)
  1. 17 октября, 03:18
    0
    Х-3 у=4; ху-6 у=1 x=4+3yy (4+3y) - 6y=13y^2+4y-6y-1=03y^2-2y-1=0y2=1; y2=-1/3 откуда x1=4+3=7; x2=4-1=3 ответ: (7; 1), (3; -1/3)