7x+4y=6,2

x+y=0,4

розвяжить системою линийних ривнянь

+5
Ответы (1)
  1. 26 декабря, 01:33
    0
    7x+4y=6,2

    x+y=0,4

    7x+4y=6,2

    y=-1.75x+1.55

    x+y=0,4

    x + (-1.75x+1.55) = 0,4

    -0.75x+1.15=0

    x=1.15/0.75

    x=23/15

    7 * (23/15) + 4y=6,2

    68/15+4y=0

    y=-17/15