5 sin квадрат x - cos квадрат x = 4 + 4 sincosx

+4
Ответы (1)
  1. 12 июня, 17:00
    0
    Решите уравнение:

    1472: (7+5 х) = 46

    (х+413) : 26=103

    4,7 * (-4y-3) - 3,5 (6-2y) = 0,3

    3 * (0,2x-5) - 4 * (0,3x-5) = 10+0,4x

    12 - (x+1 3//8) = 10 7//24

    (х-1 5//7) + 22 4//7+22 4//7=26