Помогите решить систему уравнений: 1) х-у=1, х^2+2 у=33 2) у-х=2, у^2+4 х 3) х^2+4 у=8, х+у=2 4) х^2-3 у=-9, х+у=3

+2
Ответы (1)
  1. 25 сентября, 08:09
    0
    Х-у=1 2 х-2 у=2 х=-31

    Х^2+2 у=33 х^2+2 у=33 у=-465

    -31^2+2 у=33

    961+2 у=33

    2 у=33-961

    2 у=-930

    У=-465