помогите найти корень уравнения (1-2 у) (1-3 у) = (6 у-1) у-1

+4
Ответы (2)
  1. 9 марта, 21:59
    0
    1-3 у-2 у+2 у^2+6 у^2=6 у^2-у-1

    2 у^2-2 у+у-3 у+1+1=0

    2 у^2-4 у+2=0

    Дискриминат = (-4) ^2-4*2*2=16-16=0

    х=4 + корень0 / 2*2 = 4 / 4=1

    ответ 1
  2. 9 марта, 23:49
    0
    1-3 у-2 у+6 у2=6 у2-у-1

    1-3 у-2 у+6 у (в кв.) - 6 у (в кв.) + у+1=0

    2-4 у=0

    4 у=2

    у=2/4

    у=1/2

    у=0.5