Розвязати систему способом додаваня

{5 х+3 у=21

{5 х-3 у=1

+1
Ответы (1)
  1. 15 января, 09:08
    0
    5 х+3 у=21

    5 х-3 у=1

    10x=22

    x=2.2

    5*2.2+3y=21

    3y=10

    y=10/3

    Ответ: (2,2; 10/3)