розвязати способом додавання Система - 10x+15y = - 40

21x-15y = - 15

+3
Ответы (1)
  1. 17 февраля, 03:41
    0
    21 х + (-10 х) + 15 х-15 х=-40 + (-15)

    11 х=-55

    х=-5

    (-10) * (-5) + 15 у=-40

    15 у=-40-50

    15 у=-90

    у=-6