Розвязати методом додавання 4 х-5 у = - 83 2 х+5 у=29

+5
Ответы (1)
  1. 29 июня, 14:06
    0
    4 х-5 у=-83

    2 х+5 у=29

    6 х=-54

    х=-54/6

    х=-9

    у = (-83+36) / 5

    у=9,4