Решите уравнение:

16 у (2-у) + (4 у-5) ^2=0

+4
Ответы (1)
  1. 11 февраля, 14:04
    -2
    32y-16y^2+16y^2-40y+25=0

    -8y=-25

    y=25/8=3,125