3x+2y=240,3x-2y=35 система

+3
Ответы (1)
  1. 23 мая, 19:42
    0
    Система:

    3x+2y=240

    6x=275

    x=275/6

    Система:

    x=275/6

    3*275/6+2y=240

    275*2+2y=240

    275+y=120

    y=-155

    Ответ:x=275/6; y=-155