Способом додавання

x+3y=8

3x-4y=11

+4
Ответы (1)
  1. 27 августа, 05:28
    0
    X+3y=8 x=8-3y x=8-3y x=11

    4x-y=19 32-12y-y=19 13y=-13 y=-1