Решить уровнение 4z-21+3z-3=3z-5+7z-3

+5
Ответы (1)
  1. 5 сентября, 23:16
    0
    4 з+3 з-3 з-7 з=-5-3+21+3

    -3 з=16

    з = - 16/3 = - 5 целых 1/3