Решите систему х^2-у^2=24 х+у=6

+1
Ответы (1)
  1. 23 июля, 17:17
    0
    X=6-y

    (6-y) ²-y²=24

    x=6-y

    36-12y+y²-y²=24

    x=6-y

    -12=-12

    y=1

    x=5