K:8=836+398 a: (108-99) = 1043-264

+3
Ответы (1)
  1. 17 мая, 20:34
    0
    1) K : 8 = 1234

    K = 1234 * 8 = 9872

    2) A : 9 = 779

    A = 779 * 9

    A = 7011