0,9 (6x+5) - 3,2 при x = 1,2

+4
Ответы (1)
  1. 7 декабря, 16:49
    0
    6*1,2=7,2

    7,2+5=12,2

    0,9*12,9=11,61

    11,61-3,2=8,59