а) 23 а + 37 а; б) 4 у + 26 у; в) 48 х + х; г) у + 56 у; д) 27 р - 17 р; е) 84b - 80b; ж) 32l - l; з) 1000k - k.

+4
Ответы (2)
  1. 23 мая, 01:46
    0
    А) 60 а

    б) 30 у

    в) 49 х

    г) 57 у

    д) 10 р

    е) 4b

    ж) 31l

    з) 999k
  2. 23 мая, 03:43
    0
    А) 23 а+37 а=60 а

    б) 4 у+26 у=30 у

    в) 48 х+х=49 х

    г) у+56 у=57 у

    д) 27 р-17 р=10 р

    е) 84b-80b=4b

    ж) 32I-I=31I

    з) 1000 к-к=999 к