2 * (1,4x+70 у) + 2 х*0,1 при х=1, у=0,1

+2
Ответы (1)
  1. 28 сентября, 23:02
    0
    2 * (1,4 х+70 у) + 2 х*0,1=2,8 х+140 у+0,2 х=3 х+140 у=3*1+140+0,1=3+14=17

    х=1; у=0,1