какую часть стены маляр красит за 1 час если всю стену он красит ЗА 3 ч ЗА 3 3/5 ч ЗА 1 1/2 ч

+2
Ответы (1)
  1. 29 сентября, 08:11
    0
    1/3

    1 / (3 3/5) = 1 / (18/5) = 5/18

    1 / (1 1/2) = 1 / (3/2) = 2/3