178,5/x=21

у+27y=0,952

2,7x-1,3x+3,6x=2

+5
Ответы (1)
  1. 6 мая, 15:42
    0
    178,5 х=21 у+27 у=0,952 2,7 х-1,3 х+3,6 х=2

    х=178,5/21 28 у=0,952 5 х=2

    х=8,5 у=0,034 х=2/5

    х=0,4