Завод мав щодня випускати для замовника по 167 верстатив за робочий тиждень 5 днив вин випускав 910 верстатив скильки верстатив випустив завод для вильного продажу

+5
Ответы (1)
  1. 28 мая, 10:32
    0
    167*5=835 (ст) - произвел для заказчика.

    910-835=75 (ст) - произвел для свободной продажи.