За перший мисяць завод випустив 212 верстатив, за другий-на 6 верстатив бильше. Залишилося випустити 175 верстатив. Скильки верстатив було замовлено заводу?

+4
Ответы (2)
  1. 8 ноября, 14:27
    0
    212+6=218 шт за второй месяц,

    175+218+212=605 верстаков было заказано
  2. 8 ноября, 16:34
    0
    за перший мисяць завод випустив 212 верстатив, за другий-на 6 верстатив бильше. Залишилося випустити 175 верстатив. Скильки верстатив було замовлено заводу?

    212+6=218

    175+218+212=605