дробь 5/8-5/24 и 1/2-3/10

+2
Ответы (2)
  1. 3 мая, 03:45
    0
    5/8-5/24=15/24-5/24=10/24=5/12

    1/2-3/10=5/10-3/10=2/10=1/5
  2. 3 мая, 03:47
    0
    5/8-5/24=15/24-5/24 = 10/24=5/12

    1/2-3/10=5/10-3/10=2/10=1/5