1/4 х3 + 3 у 2 при х = - 2 и у = - 1.

+3
Ответы (1)
  1. 18 ноября, 16:57
    0
    1/4 х^3+3 у^2 при х=-2, у=-1

    1/4 * (-2) ^3+3 * (-1) ^2=1/4 (-8) + 3=-2+3=1