821*340-9567+576-60993/753=

+2
Ответы (2)
  1. 7 января, 18:14
    0
    1) 821*340=279140

    2) 279140-9567=269573

    3) 269573+576=270149

    4) 60993/753=81

    5) 270149-81=270068
  2. 7 января, 19:26
    0
    821*340 - 9 567 + 576 - 60 993 / 753=270 068

    1) 821*340=279 140

    2) 60 993/753=81

    3) 279 140-9 567=269 573

    4) 269 573+576=270 149

    5) 270 149-81=270 068