обчыслить значення вырвзу: а) 8,45 - (459 : 9 - 49)

+1
Ответы (1)
  1. 14 июня, 00:10
    0
    8,45 - (459:9-49) = 6,45

    459:9=51

    51-49=2

    8,45-2=6,45