5843*14+17280+7314-101+10485/15*30-471

8854*9:39*26:12 * (13+17) * 6+28961

+2
Ответы (1)
  1. 22 мая, 09:41
    0
    5843*14=81802 81802+17280=99082 99082+7314=106396 106396-101=106295 106295+10485=116780 116780*30=3503400 3503400/15=233560 233560-471=233089