2 400 : (210 - 23 400 : 130) =

+5
Ответы (2)
  1. 16 мая, 02:46
    0
    2 400 : (210 - 23 400 : 130) = 80

    23400/130=180

    210-180=30

    2400/30=80
  2. 16 мая, 05:04
    0
    2400: (210-180) = 2400:30=80