Уравнение

5 у+7 (3-у) = 3 (5-2 у) - 6

+1
Ответы (1)
  1. 18 ноября, 05:39
    0
    5 у+7 (3-у) = 3 (5-2 у) - 6

    5 у+21-7 у=15-6 у-6

    5 у-7 у+6 у=15-6-21

    4 у=-12

    у=-12:4

    у=-3