15290:5 + (10890-51+36616-27*10-154) * 7=

+5
Ответы (1)
  1. 5 августа, 15:34
    0
    15290:5 + (10890-51+36616-27*10-154) * 7=3058 + (47455-270-154) * 7=3058+47020*7=3058+329140=332198