16000 - (249200:700+29748) : 2+155350:50

+5
Ответы (1)
  1. 4 ноября, 01:21
    0
    1) 249200:700=356

    2) 356+29748=30104

    3) 30104:2=15052

    4) 155350:50=3107

    5) 16000 - 15052=948

    6) 948+3107=4055