Магазинин продав 1776 кг картопли причому за другий день продал у 2 рази бильше ниж за 1. а за трутий - у 3 раза ниж за 1. скильки продали картопли за кожен день

+5
Ответы (1)
  1. 29 октября, 19:56
    0
    1776/3=592 (у другий день)

    592/2=296 (в перший)

    296*3=888 (третий день)