1/4 (-8+2b) - (-4+6b), если b=-4/11

+5
Ответы (2)
  1. 2 апреля, 05:25
    0
    1/4 * (-8) + 2b - (-4) - 6b

    -2 + (-4b) - (-4)

    -6 - (-4b)

    если b = - 4/11 то - 6 - (-4*4/11)

    -6 - (-16/11) = - 5 целых 11/16
  2. 2 апреля, 06:08
    0
    1/4 (-8 + 2b) - (-4 + 6b) =

    -2 + b/2 + 4 - 6b=

    (До множим все на 2)

    -4 + b + 8 - 12b=

    4-11b

    B = - 4/11

    4 - (11 * (-4/11)) =

    4 + 4 = 8