3/5: (9/10-3/5x8/9) = ?

+4
Ответы (1)
  1. 26 июня, 00:39
    0
    3/5: (9/10-3/5x8/9) = 18/43

    1) 3/5x8/9=8/15

    2) 9/10-8/15=1 13/30

    3) 3/5:1 13/30=18/43