Решите уравнение:

6 у-9 у+4=5 у+12

+3
Ответы (1)
  1. 18 октября, 09:16
    0
    6 у-9 у+4=5 у+12

    6 у-9 у-5 у=-4+12

    -8 у=8

    у=8: (-8)

    у=-1