в автогонках брали участь 13 машин. спочатку зийшли з дистанции 4 машини, а потим ще 2. скильки машин дийшло до финишу

+4
Ответы (2)
  1. 14 апреля, 10:17
    0
    13-4-2=7 машин ...
  2. 14 апреля, 12:09
    0
    13-4=9

    9-2=7 машин дошло до финиша