У лижних змаганнях брали участь 17 хлопчикив и 8 дивчат. 5 хлопчикив и 3 дивчини зийшли з дистанции. скильки лижникив дийшли до финишу?

+3
Ответы (2)
  1. 27 января, 14:18
    0
    1 17+8=25

    2 25 - (5+3) = 17
  2. 27 января, 15:39
    0
    17+8=25 - всего

    5+3=8 сошли

    25-8 = 17 дойшли до финишу