88:44*27 = 10375 - (8003 - 567) = 25*8*0=

99:33*18 = 35008 - (12049+765) = 9:1-9=

+2
Ответы (2)
  1. 27 мая, 16:03
    0
    88:44*27=54 10375 - (8003 - 567) = 2939 25*8*0=0

    99:33*18=54 35008 - (12049+765) = 22194 9:1-9=0
  2. 27 мая, 19:40
    0
    88:44*27 = 2*27=54

    99:33*18 = 3*18=54

    10375 - (8003 - 567) = 10375-7436 = 2939

    35008 - (12049+765) = 35008-12814 = 22194

    25*8*0=0

    9:1-9=0