Log3 x=-1

log1/6 x=-3

log5 x=2

log7 x=-2

+1
Ответы (1)
  1. 18 апреля, 20:35
    0
    Log3 x=-1 x=1/3

    log1/6 x=-3 x=216

    log5 x=2 x=25

    log7 x=-2 x=1/49