0,98*3,8-0,132:5,5-2,45

+3
Ответы (1)
  1. 15 марта, 10:36
    0
    1) 0,98*3,8 = 3,724

    2) 0,132:5,5 = 0,024

    3) 3,724-0,024 = 3,7

    4) 3,7-2,45 = 1,25

    Ответ: 1,25