55555=31 44444=48 33333=37 22222=28

+4
Ответы (1)
  1. 12 июня, 08:33
    0
    5*5+5+5/5 = 31

    4*4*4-4*4 = 48

    33+3+3/3 = 37

    22+2+2+2 = 28